MENÜ

Sahne ve Platform Yükseltme

Zemin Yükseltme :
Salonlarda sahne görüşünü arttırmak, salona daha fazla koltuk yerleşmesini sağlamak ve salon ses akustiğine katkı sağlaması açısından yapılan, salon zemininin belirli kriterlere göre yerden yükseltilmesi işlemidir. Zemin yükseltmeler profil + mdf ler ile yapılabileceği gibi beton veya dolgu malzemeleri ile de yapılabilir. Salon tavan yüksekliği elverdiği ölçüde projelendirilen zemin yükseltmeler belirli koşul ve standartlar kullanılarak yapılmaktadır.

Yükseltilmiş Zemin Döşeme :
Sistemleri  tüm kabloları, elektrik bağlantılarınızı ve hatta hava kanallarınızı tamamıyla saklarken, aynı zamanda tümüne kolay bir ulaşım ve yanında ofisinizin profesyonel ve temiz bir görüntüye sahip olmasını sağlar.

Yükseltilmiş zemin döşeme yapılarda sağladığı üstün özellikleriyle maliyetleri minumum düzeye indirmektedir. Diğer özelliklerinden bazıları ;

* İnşaat sırasında masrafsız plan değiştirme imkanı verir.
* Bina alanının ileride başka amaçlara uygun kullanılmasına izin verir.
* Mevcut döşeme ile arasında tümüyle bir servis boşluğu sağlar. Böylece, bina veya kat kullanıcıları, her türlü elektrik, tesisat, elektronik ve diğer kablo ve tesisatın tümünü, bu boşluğa yerleştirebilirler.
* Zaman içinde ihtiyaç duyulan tüm hizmetlerin değiştirilmesinde, ilave tesisat veya bakım işlerinde sonsuz kolaylık sağlar. Herhangi bir nedenle (Arıza, bakım vb.) tesisata ulaşmak gerektiğinde; kolayca sökülebilen kaplamalar, işlemden sonra rahatça yerine takılabilir.
* Üst yüzey kaplamasında birçok seçenek sunar.
* Kısa sürede monte edilir.
* Uzun vadede büyük ekonomi sağlar.
* Yangına karşı dayanıklı alternatifleri mevcuttur.
* Yüke karşı yüksek dayanımı vardır.
* Anti-statiktir. Statik elektriği deşarj eder.

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.
Ad - Soyad :
Telefon No :